Stwórz swój wymarzony świat z Lego Friends!

Zabawki dla dzieci to niezwykle szeroka kategoria, która zawiera w sobie wiele, różnorodnych przedmiotów. Wybierając odpowiednie akcesoria do zabawy dla pociech, warto mieć na uwadze, aby pełniły one nie tylko funkcję rekreacyjną, ale również edukacyjną. Dobrze dobrane zabawki będą wspierać dynamiczny rozwój maluchów i wspomagać pojawianie się, ćwiczenie i utrwalanie nowych umiejętności. Klocki są uniwersalną zabawką, która będzie dobrym wyborem dla dzieci w każdym wieku i z różnymi zainteresowaniami, wystarczy jedynie odpowiednio dopasować linię tematyczną zestawu. Seria Lego Friends na pewno spodoba się dzieciom, które podczas swoich zabaw lubią budować miasteczka i organizować ich życie społeczne.

Co daje dzieciom zabawa modelami z serii LEGO FRIENDS?

Podczas zabawy z Lego Friends dzieci mogą stworzyć swoją własną przestrzeń miejską i zbudować takie miejsca, jakie tylko sobie wymarzą. W gotowym miasteczku mogą umiejscowić małych mieszkańców, ich zwierzaki, a także różnorodne pojazdy do przemieszczania się. Dzięki takim aktywnościom najmłodsi nie tylko kształcą swoją wyobraźnię przestrzenną i kreatywność, ale również uczą się norm, zasad społecznych i empatii, a także rozwijają inteligencję emocjonalną. Taka zabawa ułatwia też dzieciom przyjmowanie cudzego punktu widzenia na różnorodne sytuacje społeczne.

Zbuduj swoje miasto z Lego Friends!

Stwórz od podstaw swoją wymarzoną przestrzeń miejską! Postaw budynki przy głównej ulicy, w których mogą mieścić się różnorodne urzędy. Obok umieść centrum handlowe, aby mieszkańcy mieli gdzie robić zakupy i przyjemnie spędzać czas wolny. Nie zapomnij o domach rodzinnych i hotelach, żeby zarówno mieszkańcy, jak i przyjezdni mieli gdzie spać! Dodaj kino, kawiarnię, plażę i szkółkę jeździecką. To ważne, aby mieszkańcy spędzali czas tak, jak lubią najbardziej! Możesz również zorganizować wycieczkę do lasu, gdzie znaleźć można wodospad, leśny domek i mikrobus, który zabierze mieszkańców na pełną atrakcji objazdówkę po okolicznych zakątkach!